محل تبلیغات شما

سللم. 

چهارشنبه ساعت ٣ مرخصی گرفتیم رفتیم خونه و ساعت ۴ به سمت زادگاهم حرکت کردیم و شب رسیدیم. قبل از رفتنمون خاله اعظم (پرستارمامانم)به مامانم گفته بود که دیگه نمیاد. و من با کلی غصه امدم زادگاهم. 

شب که رسیدیم مامانم جاتون خالی دلمه درست کرده بود ، اخر شب اعظم صحبت کردم و گفت چون زمستونه سختمه با تاکسی بیام و . منم بهش گفتم زمستون را کلا با آژانس بیا و برو و قبول کرد که بمونه. البته بعد از یه هفته مرخصی.پنج شنبه ناهار خونه پدر هومن بودیم سر راه من یهو پدر شادی را دیدم و رفتم جلو و کلی باهاش احوالپرسی کردم و کلی صحبت هم کردم و راضیش کردم که شادی را راضی به اشتی با سربد بکنه و . و بعدش خداحافظی کردم رفتیم خونه بابای هومن.

روز بعدش هم ناهار خونه خواهرم فرناز بودیم و شب یلدا هم خونه مامان بودیم. که مامانم بنده خدا خیلی زحمت کشیده بود. 

صبح شنبه با هومن رفتیم بازار و چون کتری پدر هومن خراب شده بود برای پدرش یه کتری قوری عالی نسب خوشگل خریدیم.  بعد از بازار رفتیم سرخاک پدرم. بعد هم رفتیم خونه پدر هومن و کتری و قوریش را تحویل دادیم که یهو سولماز زنگ زد که مامان بدو بیاین که ماشین دایی سربد را دارن توقیف میکنن ببرن. شوکه شدم سریع برگشتیم خونه و دیدم وکیل شادی با لبخندی وصف نشدنی با دو تا اقا و یه مامور ایستاده و یه برگه دستشه که توش اجرای احکام دستور توقیف ماشین را نوشته. به من گفت منتظرت بودم!!! گفتم شما اقای . هستید؟ گفت بله گفتم این ماشین به نام مامانمه برای چی باید توقیف بشه؟ نامه را نشون داد و گفت به این دلیل! و اینکه برو از دادگاه بپرس. چند جمله ای باهاش صحبت کردم و او با بی تربیتی تمام پاسخ من را داد منم فقط بهش گفتم نون حلال به خونه ات نمی بری. و .

ماشین را هومن با مامور برد پارکینگ. بعدش رفتیم دادگستری ببینیم قضیه چیه که اشتباهی اجرای احکام حقوقی رفتیم و انجا گفتن این توقیف مال مهریه نیست و کیفریه. بعد چون دیگه ادارات تعطیل شده بود برگشتیم خونه. سربد با صورتی خاکستری و درب و داغون تو اتاقش نشسته بود. گفت اخرین چیز زندگیم را هم بردن و. 

مامانم گفت من بلد نیستم صبح برم اجرای احکام. برای همین هومن و قلی وملوس رفتن تهران و من و سولماز موندیم پیش مامانم. 

فردا میریم دادگاه. برامون دعا کنید بتونیم ماشین را پس بگیریم سربد این اخرین چیز را هم اگه ببازه نابود میشه. 

حالمون اصلا خوب نیست. دلم فقط گریه میخواد. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها