محل تبلیغات شما

سلام روزبخیر

از شنبه ی هفته ی پیش که فندق رفت ، هاله ای خاکستری روی قلبم را پوشاند. می دونم شاید برای خیلی ها من آدم نرمالی نیستم ولی دست خودم نیست. شنبه ی هفته ی پیش که هومن ظهرش گفت که فندق رفته. بعد از ناهار مرخصی گرفتم و رفتم سمت خونه. یه آگهی گمشده تو شرکت تایپ کردم و 20 تا پرینت گرفتم و بردم تو محل زدم به دیوار و یه سری مغازه ها هم دادم خودشون زدن به شیشه. به کل مغازه های پرنده فروشی محلمون سپردم. به مسئول پارک محل و . 500 هزار تومان هم برایش مژدگانی گذاشتم ولی افسوس پیدا نشد که نشد. 

شب ها عکس های و فیلمش را می بینم و اشکام خود به خود میاد . سولماز هم خیلی ناراحته و مدام یادش می کنه. 

چهارشنبه هم برای سربد پیام آمد که دختر اخاذه رفته اعتراض زده ، نمی دونم پشت این قضیه کی هست؟ چون سربد سفته ها را رضایت داده و این دختره با اعتراضش فقط میخواد رای را برگردونه و سربد را زندان بندازه. آخه با زندانش چی نصیبش می شه؟ خواهرم فاطمه میگه به نظر من وکیل شادی پشت قضیه هست وگرنه دیگه اعتراض نمی دادند. نمی دونم ، فکرم که اصلا کار نمی کنه. فقط از خدا می خوام قا ضی  ها ی عادلی این اعتراض را جواب بدن. خدا بخیر بگذرونه. 

شبی که فندوق رفت من تو اینستای اصلی خودم عکسش را گذاشتم و متنی هم زیرش نوشتم. جالبه برادر هومن که البته همه نظرات را با نظر همسرش می نویسه سریع زیرش نوشت که احتمالا تا الان گربه گرفته و خوردتش منتظرش نباش . منم سریع کامنتش را پاک کردم، خیلی خیلی حالم بد شد.  همه آمده بودن بهم دلداری داده بودند و او چنین چیزی را در اون شرایط روحی بد برای من نوشته بود. شب هم چند نفر از دوستانم بهم زنگ زدند و چند نفر هم پیام دادند و دلداریم دادند.اولین پیام متعلق بود به مارال عزیزم که همیشه و در همه شرایط یادمه. خواهرمه دیگه. 

خلاصه فندق که 5 ماه با زحمت و عشق و سرلاک بزرگش کرده بودیم از کنارمون رفت. متاسفانه این پرندگان چون متعلق به کشور ما نیستند نمی تونند تو آب و هوای ما زندگی کنند برای همین خیلی خیلی نگرانشم. اگر از آزادیش لذت میبره و می تونه زندگی کنه که من خیلی خوشحال میشم ولی اگه اینطور نباشه و . انگار که بچه ام گم شده. هر روزسایت دیوار را چک می کنم ببینم کسی فندق را برای فروش گذاشته یا نه. خیلی دلتنگشم. 

راستی رافائل عزیزم من هر چی برایت پیام می گذارم بهت نمیرسه. نمی دونم چرا. 

دلم یه بغل می خواد که بوی فندق بده. 

مراقب خودتون باشید. 

ممنون میشم من را در دعاهاتون فراموش نکنید. به انرژی قلب های پاکتون خیلی نیاز دارم مخصوصا برای رای دادگاه  تجدید نظر برادرم.

شاد باشید و برقرار.

دوستتان دارم. 

نیسا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها